رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > کانکتور subminiature > کانکتور SSMA

کانکتور SSMA

 • آداپتور SSMA
  تماس بگيريد

  آداپتور SSMA

  آداپتورهای SSMA استفاده از اندازه کوچک و کارایی عالی مکانیکی و قابلیت اطمینان بالا است. آن در سال های اخیر در صنعت ارتباطات استفاده می شود. آداپتورهای SSMA در زن به زن، زن به مرد و زن به آور،، مرد به زن و مرد به مرد یا مرد به جنس آور، طرح های در دسترس هستند.
 • SSMA تیغه کوه متصل کننده
  تماس بگيريد

  SSMA تیغه کوه متصل کننده

  اتصال SSMA است فضای ذخیره جایگزین برای استاندارد محمدعلی اما فرکانس تا 40 Ghz. می تواند اتصال SSMA استفاده از اندازه کوچک و کارایی عالی مکانیکی و قابلیت اطمینان بالا است. آن در صنعت ارتباطات به عنوان آنتن، تست و اندازه گیری، مخابرات و غیره استفاده می شود.
 • SSMA اتصال فلنج کوه
  تماس بگيريد

  SSMA اتصال فلنج کوه

  SSMA اتصالات فلنج کوه سپر استفاده می کند و یا تماس با لحیم کاری به عنوان یک روش پیوست، استفاده از اندازه کوچک و کارایی عالی مکانیکی و قابلیت اطمینان بالا. آن در سال های اخیر در صنعت ارتباطات استفاده می شود.
 • SSMA اتصال صفحات چاپ شده
  تماس بگيريد

  SSMA اتصال صفحات چاپ شده

  اتصال SSMA الماسی مزیت اندازه کوچک و کارایی عالی مکانیکی و قابلیت اطمینان بالا است. الماسی SSMA با استفاده از اتصال لحیم سپر پیوست و لحیم پیوست تماس با روش، الماسی SSMA اتصال را در صنعت ارتباطات در سال های اخیر استفاده می شود.
 • SSMA اتصال کابل های نیمه سخت و یا نیمه راحت
  تماس بگيريد

  SSMA اتصال کابل های نیمه سخت و یا نیمه راحت

  اتصال SSMA استفاده از اندازه کوچک و کارایی عالی مکانیکی و قابلیت اطمینان بالا است. SSMA اتصالات استفاده می شود در میلیون Aero، مخابرات، RFID، آنتن، تست و اندازه گیری، سیستم های رادار.
شیان Shenghao الکترونیکی فن آوری شرکت, با مسئولیت محدود یکی از بالا سطح چین ssma اتصال تولید کنندگان و تامین کنندگان، در تولید فرکانس بالا ssma اتصال خوش آمدید برای بررسی محور ssma راهنمای اتصال ماده ssma ابعاد و نقاشی با ما خوب هستیم.