رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > اتصالات مینیاتور > محمدعلی اتصال

محمدعلی اتصال

 • آداپتور SMA
  تماس بگيريد

  آداپتور SMA

  آداپتورهای SMA Shenghao SMA در آداپتورهای سری انواع SMA مرد به SMA زن، SMA مرد به SMA مرد، SMA زن به SMA زن، T آداپتور و RP-SMA آداپتور و غیره. عملکرد کلیدی امپدانس مشخصه: 50 اهم محدوده فرکانس: 0 ~ 18GHz مقاومت در برابر تماس: مرکز هادی: ≤ 5.0m اهم ...
 • محمدعلی تیغه متصل کننده
  تماس بگيريد

  محمدعلی تیغه متصل کننده

  محمدعلی اتصالات تیغه مزایای حجم کوچک خم گسترده فرکانس عملکرد عالی مکانیکی، قابلیت اطمینان بالا، به طور گسترده از اتصال RF استفاده می شود. محمدعلی اتصالات هم محور به طور گسترده ای در انواع صنایع از کارایی بالا برنامه های کاربردی در دفاع و هوا و فضا به هدف کلی صنعتی استفاده می شود.
 • محمدعلی فلنج کوه متصل کننده
  تماس بگيريد

  محمدعلی فلنج کوه متصل کننده

  2 محمدعلی Shenghao را سوراخ فلنج کوه اتصالات و حفره های 4 مربع فلنج اتصالات کوه محبوب منظوره با کارایی بالا اتصالات 50 اهم هستند. به طور گسترده ای مورد استفاده در مایکروویو ارتباط فضای ناوبری مایکروویو برای اندازه گیری و زمینه های دیگر.
 • محمدعلی اتصال الماسی
  تماس بگيريد

  محمدعلی اتصال الماسی

  Shenghao را به اتصال دهنده ها الماسی محمدعلی محمدعلی پایان راه اندازی اتصال محمدعلی مطبوعات از جمله کوه نهنج و غیره، آنها خط گسترده ای از فرکانس رادیویی (RF) کانکتور کواکسیال در برنامه های مخابرات بی سیم فای، رایانه های شخصی، رادیو شبکه های کامپیوتری و آزمون ابزار و آنتن...
 • محمدعلی اتصال کابل های انعطاف پذیر
  تماس بگيريد

  محمدعلی اتصال کابل های انعطاف پذیر

  Shenghao را محمدعلی اتصالات کابل انعطاف پذیر استفاده می شود برای RG174 RG188 RG316 RG178 RG196 RG58 RG141، و غیره. پلاگین و یا Jack、Straight و یا زاویه کابل اتصال دهنده ها نیز در دسترس هستند، چه چیزی بیشتر شما رسم برای اتصالات سفارشی استقبال می کنیم.
 • محمدعلی اتصال کابل های نیمه خشک یا نیمه راحت کابل
  تماس بگيريد

  محمدعلی اتصال کابل های نیمه خشک یا نیمه راحت کابل

  اتصال کابل SMA Shenghao را با از دست دادن از دست دادن ارائه می دهد هیجان انگیز جایگزین محمدعلی اتصال به کابل های نیمه سخت (RG405، RG402). محمدعلی crimp اتصال محمدعلی گیره اتصال و محمدعلی اتصالات لحیم ندارد همه در اینجا.
شیان Shenghao الکترونیکی فن آوری شرکت, با مسئولیت محدود یکی از بالا سطح اتصال محمدعلی چین تولید کنندگان و تامین کنندگان، هستیم در تولید فرکانس بالا محمدعلی رابط خوب، خوش آمدید به بررسی rp محمدعلی محمدعلی پلاگین هم محور محمدعلی محمدعلی مرد اتصال راهنمای اتصال محمدعلی زن ابعاد و نقاشی با ما.